Rozpoczynamy już 3 grudnia 2019 roku  o godz. 17.00!
 
Oprócz poznania się i wprowadzenia w ideę kursu, w tym dniu odbędą się zajęcia z ikonopisania z Katarzyną Kobuszewską z Płocka.
Kurs obejuje 20 spotkań i będzie trwał do kwietnia 2020.
Odbywa się on w ramach projektu "Partnerstwo w Grzybowie na rzecz małej i dużej ojczyzny" i jest możliwy dzięki dofinansowaniu z Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich (PROO).
 
Zapraszamy!
 
 
kurs eul
11 listopada to nie tylko Święto Niepodległości. To także  święto patrona naszej słubickiej parafii św Marcina, znanego z gestu podzielenia się swoim żołnierskim płaszczem z ubogim żebrakiem. Ów biedak potem ukazał się Marcinowi we śnie jako Jezus. To okazja do rozpoczęcia nowej inicjatywy przeznaczonej dla osób potrzebujących z terenu naszej parafii i gminy. 
Read more ...

Od maja tego roku w ZIARNIE oraz w Załuskowie prowadzimy cykliczne zajęcia dla dziewcząt z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego „Dom na szlaku” w Załuskowie. Mamy szeroki wachlarz warsztatów – od poznawania właściwości i nazw ziół, ich walorów kulturowych i zdrowotnych poprzez praktyczne zajęcia w ogrodzie ziołowym.

Read more ...

Witajcie! Kolejny numer Wieści znad Wisły jest już gotowy i czeka na Was TUTAJ!

Read more ...

Już po raz trzydziesty zapraszamy do wspólnego świętowania w Grzybowie!

 

 

 

Najświeższy numer Wieści znad Wisły już na Was czeka. TUTAJ można go pobrać i cieszyć się lekturą.

Read more ...

Drodzy mieszkańcy naszej gminy! Ogłaszam nabór do uczestniczenia  w tworzeniu naszej nowej, wspólnej strony internetowej pt. Słubice Dawniej i Dziś.

Read more ...

       W maju rozpoczęliśmy realizację projektu „Kultura w Naturze – Załuskowski Uniwersytet Ludowy” współfinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz programu Erasmus+.

Read more ...

Za nami pierwsze dwa spotkania w ramach realizacji projektu „Jest tak blisko, ale jej nie znamy. Wisła – królowa polskich rzek”.

Read more ...

Zapraszamy
dzieci i młodzież do wzięcia udziału w projekcie:
„Jest tak blisko, ale jej nie znamy. Wisła – królowa polskich rzek"

Read more ...

Serdecznie zapraszamy na seminarium „Dobre Żniwa - współpraca w rolnictwie ekologicznym", które organizujemy juz po raz 16!

Read more ...

Drodzy! Życzymy Wam spokojnych i radonych Świąt Bożego Narodzenia oraz inspirujących pomysłów i odważnych działań w nowym roku 2019!

Read more ...

Workshops

Contact

Ecological and Cultural Association ZIARNO

Grzybów 1/2,
09-533 Słubice

phone/fax: +48 24 277 89 63
phone: +48 606 805 900
e-mail: ziarnongo@o2.pl

Workshops

Our Association has conducted educational workshops for local youth for more than 20 years.