OSUL dla czlonkow poziom 01

 

Po raz kolejny gościliśmy naszych przyjaciół i sympatyków na jesiennym Święcie Michała. W tym roku było ono o tyle wyjątkowe, że zbiegło się z otwarciem Ekologicznego Uniwersytetu Ludowego. Po otwierających przemówieniach każdy z gości mógł zwiedzić budynek EUL-u i napić się polskiego cydru w ramach toastu:)

Jak co roku przygotowaliśmy również wiele atrakcji: warsztaty lepienia z gliny, robienia chleba, plecenia wikliny, robienia świec. Przy każdym stanowisku gromadziły się grupy zainteresowanych w różnym wieku! W międzyczasie część gości spacerowała po terenie naszego Stowarzyszenia i gospodarstwy Ewy i Petera, oglądając piekarnię i serownię czy podglądając urzędujące kozy. Na ogrzanie, każdy z gości mógł posilić się pachnącą jesienią, sycącą zupą fasolową. Nie zabrakło też kawy i pysznych ciast drożdżowych oraz kiermaszów. Na zakończenie wszyscy wysłuchali pięknego, nastrojowego koncertu Antoniny Krzysztoń.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji. Autorem zdjęć jest Ryszard Żuchowski z CinemaPhoto.pl

Contact

Ecological and Cultural Association ZIARNO

Grzybów 1/2,
09-533 Słubice

phone/fax: +48 24 277 89 63
phone: +48 606 805 900
e-mail: ziarnongo@o2.pl

Funded by the European Commission under the programme Erasmus+, The Velux Foundations and The National Freedom Institute – Centre for Civil Society Development under The Civil Society Organisations Development Programme.

Akronim. Kolor. JPG  PROO