W maju rozpoczęliśmy realizację projektu „Kultura w Naturze – Załuskowski Uniwersytet Ludowy” współfinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz programu Erasmus+. 

      Zajęcia mają charakter cykliczny i będą się odbywały do końca tego roku.
Dziewczęta będą miały szansę pogłębić swoje umiejętności i zainteresowania uczestnicząc w różnorodnych zajęciach – od poznawania właściwości ziół, poprzez zajęcia fotograficzne, reżyserskie, pisanie ikon, warsztaty teatralne. We wrześniu podczas Święta Michała dziewczęta wystawią przedstawienie teatralne, które wypracują podczas letnich zajęć pod okiem profesjonalnych aktorów. Odbędą się też 3 wycieczki do Kina za Rogiem w Płocku, podczas których uczestniczki spotkają się z wartościowym dokumentem polskim.

       Nasz ośrodek już od wielu lat współpracuje z ośrodkiem w Załuskowie, nasze zajęcia zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem i teraz, w końcu po raz pierwszy, jesteśmy w stanie zaoferować zwarty, interesujący program dla wybranej grupy dziewcząt. Mamy nadzieję, że zajęcia zainspirują dziewczęta do rozwijania swoich potencjałów. 

       Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz z programu ERASMUS+.

MKiDN 01 greyscale

Dane kontaktowe

Stowarzyszenie ZIARNO

Grzybów 1/2
09-533 Słubice

tel./fax: 24 277 89 63
tel. kom.: +48 510 919 843
e-mail: ziarnongo@o2.pl

Sfinansowano ze środków Ministra Kultury

i Dziedzictwa Narodowego, programu Erasmus+, duńskiej Fundacji Velux, a także Narodowego Instytutu Wolności ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030.

Akronim. Kolor. JPG        PROO