Polski (PL)

OSUL dla czlonkow poziom 01

 

Wyczekiwane spotkanie fachowców i przyjaciół...
Poniżej program i zapisy...
Czytaj więcej...

 Stowarzyszenie Ekologiczno-Kulturalne Ziarno, razem z Koalicją Żywa Ziemia i Ekologicznym Uniwersytetem Ludowym w Grzybowie, zaprasza na XIX Seminarium Dobre Żniwa, które odbędzie się 10-11marca 2023 roku w siedzibie Stowarzyszenia i Fundacji.

Czytaj więcej...
Zapraszamy serdecznie na coroczne seminarium Dobre Żniwa.
Seminarium odbędzie się 20 - 21 marca (piątek - sobota) w Zajeździe nad Wisłą w Jordanowie. 

Program seminarium jest dostępny TUTAJ.

Czytaj więcej...

16 i 17ego marca 2018 sala Rafallo w Bończy  wypełniła sie licznym gronem sympatyków i praktyków ekologicznego rolnictwa

Czytaj więcej...

Dlaczego wymiana i dzielenie się nasionami są ważne?
Nasiona są żywym i ewoluującym skarbcem naszej historii, kultury i więzi z ziemią. Siejąc, zbierając nasiona i wymieniając się nimi, podtrzymujemy różnorodność genetyczną roślin. Zachowujemy naszą autonomię w obliczu komercjalizacji i monopolizacji nasion przez duże koncerny i podtrzymujemy nasze naturalne prawo do uprawy roślin stanowiących nasze pożywienie.

Czytaj więcej...

Serdecznie zapraszamy na seminarium „Dobre Żniwa - współpraca w rolnictwie ekologicznym", które organizujemy juz po raz piętnasty!

Czytaj więcej...

W tym roku Dobre Żniwa odbyły się już po raz czternasty. Zapraszamy do zapoznania się z prezentacjami naszych prelegentów.

 

Czytaj więcej...

W tym roku frekwencja na Dobrych Żniwach wyjątkowo dopisała. W sumie, w seminarium wzięło udział ok 180 osób! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji i zapoznania się z prezentacjami.

Czytaj więcej...

Zapraszamyjuż po raz dwunasty na seminarium "Dobre Żniwa. Współpraca w rolnictwie ekologicznym".

Czytaj więcej...

Dobre Żniwa 11 w Bończy już za nami! Dużo świetnych prezentacji, owocnych dyskusji. Zapraszamy do zapoznania się z prezentacjami naszych prelegentów!

Czytaj więcej...

Już po raz 10 spotkaliśmy się na dwudniowym seminarium Dobre Żniwa.

Czytaj więcej...

7 i 8 marca 2008 w Zajeździe nad Wisłą w Jordanowie odbyło się już po raz piąty seminarium Dobre Żniwa. Inicjatorem tych spotkań jest od pięciu lat Peter Stratenwerth. Rolnicy ekologiczni w Polsce czekają niecierpliwie na każde następne spotkanie i to nas motywuje do corocznego wysiłku i starań o fundusze na ten cel. W tym roku – po raz drugi – wsparł nas Niemiecki Instytut Uniwersytetów Ludowych, Przedstawicielstwo w Polsce. Uczestnicy i tym razem nas nie zawiedli. W sumie doliczyliśmy się blisko 80 uczestników. Nie udało się jedynie dotrzeć – z powodów zdrowotnych - gościom z Mołdawii.

Czytaj więcej...

Dane kontaktowe

Stowarzyszenie ZIARNO

Grzybów 1/2
09-533 Słubice (k. Płocka)

tel. kom.: +48 510 919 843
e-mail: ziarno@grzybow.pl

administracja strony: Andrzej kom: 509 136 792:

e-mail: ziarno@grzybow.pl

konto bankowe:

35 9042 1039 0840 0433 2000 0020